Hakkımızda

Palmiye Aydınlatma Hakkında

Palmiye Aydınlatma, olarak hedefimiz müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu gözeterek ekonomik değer yaratmak, sunduğumuz ürün kalitesi, hizmet ve katma değer ile lider konuma ulaşarak ürün ve tasarım olarak sektörde takip edilen marka olmaktır. Müşterilerimizin başarılarına ve iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla doğru ürün ve hizmeti, doğru zamanda, doğru yere en makul maliyetlerle sağlamayı iş prensibimiz olarak seçtik.

Aydınlatma sektöründe rekabet koşulları ve tecrübeli müşterilerin değişen arzu ve beklentileri; gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Palmiye Aydınlatma, sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak kalıcı müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. Kalitede süreklilik, uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmez değerlerimizdir.

Üretim ve arge planlamasını, kendine özgü yenilikçi tasarımları ile yeni  nesil gövdesi ledli alüminyum aydınlatma direkleri’ne göre planlamıştır.

Çağımızın gelişen teknolojisi ile birlikte Modernize edilmiş şehirler planlanmış ve projelendirilmiştir.

Bizler hedeflerimize koşarken  sloganımızı” Bizim ışığımız karanlığın üzerinde parlayacak “ olarak belirledik.

Bugün geldiğimiz noktada  ürün kategorimizde, yüksek yol aydınlatma direkleri, gövdesi ledli aydınlatma direkleri, motifli aydınlatma direkleri, logolu aydınlatma direkleri, park bahçe aydınlatma direkleri gibi tüm modern aydınlatma direkleri üretimini kendi bünyemizde gerçeklerştirmekteyiz..

Bu anlamda ürünlerimizi sürekli geliştirerek kalitemizi artırmayı ve bu sayede hem ulusal hem de uluslararası düzeyde başarı yakalamayı umut ediyoruz…

Vizyonumuz

Ülkemizde ve uluslararası alanda akılda kalan aydınlatma markası olmak.

Misyonumuz

Enerji tasarrufu ve görsellik anlamında ön planda tutulan dış aydınlatma ürünleri üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Değerlerimiz

» Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak
» Çalışanların sürekli gelişimini sağlamak
» İş ahlakı kurallarına uygun çalışmak
» Yaratıcı ve yenilikçi olmak
» Takım başarısına odaklanmak
» Kaliteyi sürekli kılmak

Yönetim Kurulumuz

» Yüksel BAYRAK
» Ercan DEMİR
» Hasan AKÇA
» Murat TOSUN

Palmiye Outdoor Lighting | Professional Lighting Poles

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]

  Cart